Veikbords

Veikbords Jūrmalā

Veikbords Jūrmalā, īpaši mierīgajos Lielupes ūdeņos, ir aizraujoša pieredze gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem. Neatkarīgi no tā, vai meklē adrenalīna devu vai vienkārši vēlies izmēģināt kaut ko jaunu, veikbords aiz laivas Jūrmalā ir neaizmirstams piedzīvojums. Šajā rakstā mēs tev pastāstīsim visu, kas jāzina, no sagatavošanās līdz nokļūšanai ūdenī, lai tava pieredze būtu skaidra un patīkama.

Ko ņemt līdzi

Viens no lielākajiem ērtumiem Wake Up akadēmijā Jūrmalā, ir tas, ka viss nepieciešamais aprīkojums, ieskaitot hidrotērpu, dēli un drošības aprīkojumu, tiek nodrošināts bez papildu maksas. Tomēr, lai padarītu savu pieredzi ērtāku un patīkamāku, ir dažas personīgās lietas, kuras vajadzētu apsvērt ņemt līdzi:

  • Personīgās lietas: Noteikti paņem līdzi saules aizsargkrēmu, lai pasargātu ādu no saules, īpaši garākās sesijās. Papildus, ļoti iesakam paņemt ūdens pudeli un dvieli.
  • Ieteicams: Ja plāno būt ilgāku laiku vai mēģināt jaunus trikus - iesakam paņemt kameru un kaut ko ēdamu.

Rezervācija

Ir ļoti svarīgi rezervēt savu veikborda sesiju iepriekš. Rezervācijas vari viegli veikt, izmantojot Bookla (vairāk informācijas šeit), kas ļauj ērti veikt maksājumus tiešsaistē. Ja rezervē pa telefonu, vari maksāt uz vietas, izmantojot karti.

Ierašanās un stāvvieta

Veikborda aiz laivas sacensības 2023. gadā - Wake Up Academy

Wake Up Academy atrodas Valtera Raga Ostā (Google Maps, Waze). Šī ideālā vieta piedāvā plašu stāvvietu, padarot to ērtu tiem, kas ierodas ar automašīnu. Papildus tam, tur ir helikoptera nolaišanās laukums tiem, kas dod priekšroku ierasties gaisa ceļā, un jūs varat ierasties arī ar laivu. Ja plāno ierasties ar helikopteru vai laivu, vislabāk ir iepriekš piezvanīt, lai pārliecinātos, ka ir pieejama vieta tavam transportam.

Kad ieradīsies, tevi sagaidīs profesionāla un draudzīga komanda, kas ir veltīta tam, lai nodrošinātu visaugstākās kvalitātes wakebordinga pieredzi. Akademijā strādā vieni no labākajiem treneriem Eiropā, un ir gatavi palīdzēt gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem.

Labākie treneri Eiropā

Ulises veikborda klubā "Wake Up Academy", Lielupē (Jūrmala/Spuņciems)

Wake Up Academy tev būs iespēja mācīties no labākajiem treneriem šajā jomā. Mūsu komandā ir Oskars, veikborda pionieris Latvijā un oficiāls tiesnesis tādos pasaules mēroga pasākumos kā Pasaules spēles un Pasaules čempionāts. Treneru komandā ir arī Ulises, Matīss un Alise, visi profesionāli veikotāji, kuri ir pārstāvējuši Latviju (vai Spāniju Ulises gadījumā) dažādos starptautiskos čempionātos.

Sākums

Ja tev ir pieredze ar kabeļa veikbordu, pāreja uz veikbordu aiz laivas būs viegla. Mūsu treneri sniegs padomus, lai tu ātri pielāgotos. Tiem, kas brauc pirmo reizi- nebūs tik viegli, taču mūsu treneri izvedīs cauri pamatiem, lai brauciens ir patīkams un veiksmīgs.

Sesijas laikā sāksi ar sauszemes demonstrāciju, lai iepazītos ar tehniku. Pēc tam dosies ūdenī, sākot ar piecelšanos uz dēļa un līdzsvara turēšanu. Mūsu treneri būs ar tevi katru soli, sniedzot iedrošinājumu un padomus, lai palīdzētu tev uzlaboties.

Tiekamies Wake Up Academy

Veikbords Jūrmalā (tehniski, upē starp Jūrmalu un Spunciemu), Wake Up Academy, piedāvā piedzīvojumu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem braucējiem. Ar visu nodrošināto aprīkojumu un pasaules līmeņa profesionāļu treneriem, tava pieredze uz skaistās Lielupes upes būs neaizmirstama.

👉 Spied šeit, lai redzētu pieejamos laikus