Veikbords, Veiksērfs

Latvijas atklātā čempionāta veikbordā un veiksērfā 2023 rezultāti!

Svētdien, 20.augustā Wake Up Academy, Spuņciemā norisinājās “Latvijas atklātais čempionāts veikbordā aiz laivas 2023” un “Latvijas atklātais čempionāts veiksērfā 2023”, kur piedalījās 25 sportisti no dažādām valstīm – Ukrainas, Apvienotās Karalistes, Jaunzēlandes, Spānijas un Latvijas.

Veikbordā sīvākā konkurence bija Open Women grupā, kur uzvaru guva Morgan Haakma no Jaunzēlandes, aiz sevis atstājot Alisi Krūzi un Justīni Zonni. Savukārt Open Men grupā pārliecinoši uzvarēja Ulises Ceballos no Spānijas, aiz sevis atstājot Kārli Krūzi un Jāni Albertu.

Over 30 Master Men grupā uzvaras laurus plūca Oskars Krūze, aiz sevis atstājot Ģirtu Kilpi un Normundu Greizi.

Veiksērfā Open Men grupā pārliecinoši uzvarēja Nikita Buria no Ukrainas, aiz sevis atstājot Sergeju Tjurikovu un Andri Baltausi. Veiksērfā Open Women grupā uzvaras laurus plūca Julia Shevchenko no Ukrainas, aiz sevis atstājot Agniju Vītolu un Simonu Bogomazovu.

Paldies visiem – sacensību dalībniekiem, līdzjutējiem un palīgiem, @Apbalvojumi Tev un Taviem pasākumiem par skaistām trofejām, @Ansamblis par milzīgiem, garšīgiem burgeriem un DJ Tiltinsh par lielisku mūziku! PALDIES Atim Bogomazovam par atraktīvu pasākuma vadīšanu un @Justine Zonne par brīnišķīgām bildēm!